KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda


EPS  Pompa Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2009 yılında faaliyete geçmiştir. Firmamız bünyesinde içmesuyu tesisleri, kanalizasyon pis su pompası, atık su ve arıtma tesisleri, ısıtma sistemleri, sirkülasyon pompaları, soğutma sistemleri, tarımsal sulama, gıda sektörü, havuz sistemleri, kimyasal ve endüstriyel proses ihtiyaçları için çeşitli tiplerde pompalar imal edilmektedir.

EPS  Pompa,  pomps seçimi, projelendirilmesi, imalatı, ekipmanların işletmeye alınması, yedek parça temini, satış öncesi ve satış sonrası teknik hizmetleri yapmaktadır.

Pompa sistemlerinde pompanın seçimi ve projelendirme hizmeti çok önemlidir. İhtiyaçların tespitinde ve pompa sisteminin seçiminde yapılan hatalar; hem gereksiz enerji kaybına ve hem de sistemin sağlıksız çalışmasına neden olur. Müşterilerimize satış öncesi verdiğimiz bilgilerle bu hataları en aza indirmekteyiz.

Misyon


Bayiliğini sürdürdüğümüz ürünlerin satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini, prensiplerimiz doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını üst düzeyde tutmak ve böylelikle daha sağlıklı bir çevreye katkıda bulunabilmektir.

Vizyon


Pompa sistemleri konusunda müşterilerimizin bizleri çözüm ortağı olarak görmelerini, uzman kadromuzun kendilerini geliştirebilecekleri ve mesleki tatminini buldukları bir ortamda çalışmalarını sürdürmelerini, Firmamızın daimi iş ahlakına, çevreye ve  insanlara saygılı bir şirket olarak bilinmesi.

 

 

 

©2018 - EPS POMPA SİSTEMLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi