KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı EPS POMPA SİSTEMLERİ´ya (Bu metinde "EPS POMPA SİSTEMLERİ" olarak kullanılacaktır) aittir.

EPS POMPA SİSTEMLERİ internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, EPS POMPA SİSTEMLERİ ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı EPS POMPA SİSTEMLERİ internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini experpompa.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. experpompa.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

EPS POMPA SİSTEMLERİ internet sitesini ziyaret eden ve EPS POMPA SİSTEMLERİ sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - EPS POMPA SİSTEMLERİ. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi